UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Pasleku nowa halę wybudowal dyrektor tamtej szkoły czyli ZSEiT to tam mozecie grac. Dyrektor napewno sie zgodzi jako glowny budowniczy. :)

Kurek

Anuluj