UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Pasleku nowa halę wybudowal dyrektor tamtej szkoły czyli ZSEiT to tam mozecie grac. Dyrektor napewno sie zgodzi jako glowny budowniczy. :)
Kurek
W Pasleku nowa halę wybudowal dyrektor tamtej szkoły czyli ZSEiT to tam mozecie grac. Dyrektor napewno sie zgodzi jako glowny budowniczy. :)
Kurek