UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@000009 - Łał widzę, że uraziłam dumę która wróciła ze szparagów. Podoba wam się co się dzieje np. Wrocław - Most Grunwaldzki chcą zmienić na Keinserbruck, w Krokowie odsłonięto tablicę poświęconą żołnierzom wermachtu, Szczytno planują odtworzyć park z aleją Bismarcka i jego popiersiem który mówił "bijcie Polaków ażeby o życiu zwątpili Mam wielką litość dla ich położenia ale jeżeli chcemy istnieć to nie pozostaje nic innego jak ich wytępić".... to 3 2 1 start czekam na miłośników niemieckiej historii
000009