UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciągnie niektórych do antyku oj ciągnie. Na placu przy katedrze pomnik Jowisza (może być Diana albo Mars). Na stadionie walki gladiatorów (może być MMA w klatkach) a w teatrze co tydzień orgie. To były czasy, wśród elit powszechny hedonizm i bisexualism. Jest taka książka co opisuje zmierzch tej cywilizacji - "Quo vadis" gorąco polecam, starsi może przerabiali, obecnie może fragmenty po łepkach. Powtarzamy te same błędy. Pozdrawiam

pan_jan

Anuluj