UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze ze będzie droga dla rowerów. Przydałoby sie do skretu na Nowakowo. To najbardziej uczęszczana w okolicy droga przez rowerzystów. Wszyscy byliby zadowoleni. Rowerzysci bo mogliby bezpiecznie przejechac i kierowcy bo nie musieliby zwalniac/

Jerzy Lebioda

Anuluj