UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolego - historia to nie matematyka. Te lata co wliczyłem do okresu polskiego I RP to okres w którym niemiecki żywioł wybrał sobie polskiego króla bo tak bylo korzystniej finansowo. Tu nie może byc mowy o "naszym" Elblągu. Prawdziwie "nasze polskie" to miasto stało sie po II wojnie światowej. Tak to widzę


Anuluj