UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Marger - Same fejki. Oryginał jak widać na załączonym zdjęciu ma się dobrze na wyspie muzeów w Berlinie, a elbląska kopia została wypożyczona do jakiegoś niemieckiego miasta na początku lat trzydziestych, kiedy nikt jeszcze o przetapianiu pomników na armaty nie myślał. Potem przejął ją Goering i do końca wojny zatrzymał dla siebie.


Anuluj