UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O co chodzi z tym posągiem. ?Codziennie tylko Diana i Diana jeszcze jej nie ma a już mam jej dosyć. Ktoś straszne napiera by ona była.
O co chodzi z tym posągiem. ?Codziennie tylko Diana i Diana jeszcze jej nie ma a już mam jej dosyć. Ktoś straszne napiera by ona była.