UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O co chodzi z tym posągiem. ?Codziennie tylko Diana i Diana jeszcze jej nie ma a już mam jej dosyć. Ktoś straszne napiera by ona była.


Anuluj