UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a moim zdaniem.....AUTOBUSY I TRAMWAJE NIE POWINNY MIEĆ REKLAM ALE...DLACZEGO AKURAT BARWY CZERWONE I BEŻOWE??? ROZPOWSZECHNIJMY NASZĄ DRUŻYNĘ PIŁKARSKĄ KTÓRA MA O WIELE CIEKAWSZE BARWY.....ŻÓŁTY BIAŁY I NIEBIESKI DODADZĄ UROKU NASZEMU MIASTU ORAZ POKAŻĄ ANGAŻ W DZIEDZINĘ SPORTU...NIECH TO STANIE SIĘ WIZYTÓWKA NASZEGO MIASTA. A FAKT ŻE DOCENIAMY NASZYCH PIŁKARZY BEDZIE NAPAWAĆ ICH DUMĄ I NA PEWNO SKŁONI ICH DO LEPSZEJ GRY....POMYSŁ ORYGINALNY...WARTO WIĘC ZASTANOWIĆ SIĘ NAD TAKIM ROZWIĄZANIEM A NIE SZPECIĆ ELBLĄG KOLORAMI KOMUNIZMU...
EUPHORIA