UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niemcy nie chcieli, żeby posąg został w Elblągu i zabrali go w głąb Rzeszy. Nie rozumiem, czemu my Polacy, tak bardzo chcemy odtworzyć coś, co Niemcy zabrali do siebie. Jeśli nam oddadzą posąg zgoda, umieśćmy go na starym miejscu, jeśli nie, wydajmy pieniądze na coś bardziej pożytecznego społecznie. Twórzmy polską historię tego miasta. Zupełnie nie rozumiem argumentacji twórcy tego artykułu. Pokrętność myślenia zaskakująca. NIE DLA REPLIKI POSĄGU. Elblążanie, nie dajcie się zmanipulować!!!! Niemcy nie mieliby takich rozterek, gdyby sytuacja była odwrotna.
Lemon 2025