UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na tym odcinku drogi ludzie chyba zapominaja ze dalej sa w miescie a nie na autostradzie... tam codziennie powinna stac policja w dwóch kierunkach i pilnowac tych "szybkich i wściekłych"
Na tym odcinku drogi ludzie chyba zapominaja ze dalej sa w miescie a nie na autostradzie... tam codziennie powinna stac policja w dwóch kierunkach i pilnowac tych "szybkich i wściekłych"