UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na tym odcinku drogi ludzie chyba zapominaja ze dalej sa w miescie a nie na autostradzie... tam codziennie powinna stac policja w dwóch kierunkach i pilnowac tych "szybkich i wściekłych"


Anuluj