UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziury są od kilku tygodni takie że można urwać koło. Jak ktoś nie zauważy i wpadnie to o wypadek nie trudno. Miasto będzie płacić odszkodowania.


Anuluj