UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziury są od kilku tygodni takie że można urwać koło. Jak ktoś nie zauważy i wpadnie to o wypadek nie trudno. Miasto będzie płacić odszkodowania.
Dziury są od kilku tygodni takie że można urwać koło. Jak ktoś nie zauważy i wpadnie to o wypadek nie trudno. Miasto będzie płacić odszkodowania.