UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby to były wolne i niezależne media to jakiś dziennikarz mógłby podsumować inwestycje w Elblągu. Za pisu gdy w 2022 po wprowadzeniu pisowskiego ładu budżet Elbląga wynosił 600 mln oraz 2024 gdy budżet Elbląga pierwszy raz w historii przekroczył MILIARD. Tak pis zabierał pieniądze Polakom

Wystarczy nie kraść

Anuluj