UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuję aby portel i jego pracodawcy zaproponowali Polakom pomnik Bismarcka i tego z wąsikiem, a może szefa Kriegsmarine. Dość tej prostackiej niemieckiej propagandy. Oczywiście to też zablokujecie. Ale Polacy będą wam to pamiętać i po zmianie władzy przypomnimy wam te wszystkie wrogie Polsce działania.