UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@000009 - Facet czy np. Wrocław zburzył się do spodu bo był niemiecki przed wojną? Elbląg miał akurat gorzej bo gruzy została polska administracja w 1945r. Odczep się od tego monumentu. Ludzie maja rozum sami zagłosują lub i nie.


Anuluj