UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czyją to historia Polski czy Niemiec??? Czyją historie chcecie promować w Elblągu?? A może jakaś niemiecja fundacja czy stowarzyszenie was finansuje i stąd takie zainteresowanie elbląską niemiecką historią?? Tylko patrzeć jak artykuły będziecie pisać w j. niemieckim.....
000009