UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czyją to historia Polski czy Niemiec??? Czyją historie chcecie promować w Elblągu?? A może jakaś niemiecja fundacja czy stowarzyszenie was finansuje i stąd takie zainteresowanie elbląską niemiecką historią?? Tylko patrzeć jak artykuły będziecie pisać w j. niemieckim.....

000009

Anuluj