UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to się milicja ucieszy, bo będzie miała więcej pacjentów do ostrzyżenia, jak będą przyciskać na nowej nawierzchni. Już teraz stoją na Mazurskiej i łapią na rogu z Aleją Odrodzenia "przestępców, którzy na "50" szaleją "70". Na tej prostej przy parku jest szczególnie niebezpiecznie, masa przechodniów, dzieci i osób starszych - tłumy po prostu. A tak poważnie to po prostu łapanka dla poprawienia statystyk milicyjnych, bo tam w ogóle powinno być "70".

pilots

Anuluj