UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jeszcze 5 lat łatania, ale fajnie że zmienili organizacje i przemalowali tak pasy aby jeździć po największych wybojach (Mazurska - Odrodzenia).


Anuluj