UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
obiecanki z roku na rok a ścieżki nadal nie ma, były pieniądze na budowę i znów nie ma... przydałaby się odgórna kontrola na wydatki w urzędzie to pewnie szybko się znalazły środki
obiecanki z roku na rok a ścieżki nadal nie ma, były pieniądze na budowę i znów nie ma... przydałaby się odgórna kontrola na wydatki w urzędzie to pewnie szybko się znalazły środki