UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

obiecanki z roku na rok a ścieżki nadal nie ma, były pieniądze na budowę i znów nie ma... przydałaby się odgórna kontrola na wydatki w urzędzie to pewnie szybko się znalazły środki


Anuluj