UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan dyrektor twierdzi że jak zrobią tor i obrotnicę to już mogą wpływać statki do POrtu. Jaka jest obecnie głębokość przy nabrzeżu POrtu ?.... już jest gotowe ma już 5m ?
Pan dyrektor twierdzi że jak zrobią tor i obrotnicę to już mogą wpływać statki do POrtu. Jaka jest obecnie głębokość przy nabrzeżu POrtu ?.... już jest gotowe ma już 5m ?