UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie rozumiem osób które drwią lub w negatywny sposób się wypowiadają na temat basenu. To jakieś nie dowartościowane osoby którym do szczecia nic nie potrzebne. Zadowolą się popcornem i serialami w tv.

Takie tam.

Anuluj