UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie rozumiem osób które drwią lub w negatywny sposób się wypowiadają na temat basenu. To jakieś nie dowartościowane osoby którym do szczecia nic nie potrzebne. Zadowolą się popcornem i serialami w tv.
Takie tam.