UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

już wiemy jak to z plastykiem było i choć zakończył działalność kilkadziesiąt lat temu to większa jego część jest pusta i niewykorzystana. Prośba do Pana Daniela Lewandowskiego lub innego elblążanina o zacięciu dziennikarskim o artykuł na przykładzie Elbląga na temat : Czy wszystkie duże elbląskie firmy po roku 1989 musiały upaść ? Czy obecnie jest szansa na taki rozwój naszego miasta w najbliższym 5 - 10 leciu, by znów liczba ludności jak w latach 70/80 tych zaczęła rosnąć i powstawały nowe firmy. Co stoi na przeszkodzie ? Kolejni rządzący miastem, czy ogólnokrajowy trend marginalizujący średnie miasta, które straciły status województwa. W kraju rządzi Po, w Olsztynie - siedzibie województwa, rządzi PO, w Elblągu rządzi PO. wiec w czym problem ?


Anuluj