UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W takim miejscu lepszy byłby ponik tego prezydenta co bywał pijany (jakaś choroba filipińska czy coś) i to taki pomnik na takiej sprężynie, jak zabawki na placach zabaw.


Anuluj