UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W takim miejscu lepszy byłby ponik tego prezydenta co bywał pijany (jakaś choroba filipińska czy coś) i to taki pomnik na takiej sprężynie, jak zabawki na placach zabaw.
W takim miejscu lepszy byłby ponik tego prezydenta co bywał pijany (jakaś choroba filipińska czy coś) i to taki pomnik na takiej sprężynie, jak zabawki na placach zabaw.