UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciągle zamykające się fabryki i sklepy a w ich miejscu powstające deweloperki i zagraniczne markety. To takie piękne i PO niemiecku.
Ciągle zamykające się fabryki i sklepy a w ich miejscu powstające deweloperki i zagraniczne markety. To takie piękne i PO niemiecku.