UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Komunikacja w Elblągu to jakiś dramat! Pan prezydent poległ i nic nie może z tym zrobić. Niech już więcej niczego nie obiecuje. Śliwka zresztą także. Cóż można obiecać dotyczy wszystkich polityków i wszelkiej maści.


Anuluj