UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W miesicie rzadzonym przez platforme obywatelska stracili i ciagle traca elblazanie. Stracili szanse na rozwoj miasta i nowe miejsca pracy poniewaz towarzysze z platformy obywatelskiej z premedytacja prawdopodobnie na rozkaz obcych panstw zablokowali budowe portu Państwowego. Skutki tego dywersyjnego działania bedziemy odczywac na kolejne dekady.
Młode wilki