UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W miesicie rzadzonym przez platforme obywatelska stracili i ciagle traca elblazanie. Stracili szanse na rozwoj miasta i nowe miejsca pracy poniewaz towarzysze z platformy obywatelskiej z premedytacja prawdopodobnie na rozkaz obcych panstw zablokowali budowe portu Państwowego. Skutki tego dywersyjnego działania bedziemy odczywac na kolejne dekady.

Młode wilki

Anuluj