UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech każdy wierzy w to co chce ale z poszanowaniem i tolerancją w granicach prawa. , ,Żyj i pozwól żyć". Jest tyle religii oraz wyznań że zamiast się szanować to każdy nienawidzi każdego. Jak to jest??? Tyle wojen, głodu, nieszczęść i ciągle wojna jednych z drugimi a gatunek ludzki jest tylko jeden.


Anuluj