UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

co za idiotyzm najlepiej w całym mieście wprowadzić jazde tylko na rowerach rzecież rowerzyści w ogóle nie znaja znaków i jerzdza jak im się podoba


Anuluj