UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co za idiotyzm najlepiej w całym mieście wprowadzić jazde tylko na rowerach rzecież rowerzyści w ogóle nie znaja znaków i jerzdza jak im się podoba
co za idiotyzm najlepiej w całym mieście wprowadzić jazde tylko na rowerach rzecież rowerzyści w ogóle nie znaja znaków i jerzdza jak im się podoba