UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To może Kopernika? Tam niedaleko jest żłobek i idąc "super szerokim chodnikiem" ze żłobka, z wózkiem w stronę Królewieckiej ciężko minąć się z pieszym idącym z naprzeciwka, a co dopiero rowerem? A i tak większość młodzieży z regenta i pobliskiej podstawówki wali rowerem pod prąd środkiem drogi. Wystarczy zalegalizować.
KapitanSzyderca