UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Totalna glupota, to zrobiono chyba tylko po to, żeby poprawic statystyki dróg rowerowych, a ten cały pełnomocnik miał alibi dla brania kasy?


Anuluj