UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Totalna glupota, to zrobiono chyba tylko po to, żeby poprawic statystyki dróg rowerowych, a ten cały pełnomocnik miał alibi dla brania kasy?
Totalna glupota, to zrobiono chyba tylko po to, żeby poprawic statystyki dróg rowerowych, a ten cały pełnomocnik miał alibi dla brania kasy?