UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tym trenerem, Olimpia nic nie zdzała, słaby trener, który nadaję się na max trenera 4 ligi z dolnej półki. Olimpia mecz sobotni przegra i to z kretesem.


Anuluj