UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zycze Olimpii jak najlepiej bo to klub z mojego miasta. Ten mecz to bedzie prawdziwy sprawdzian dla zespolu. Odpowie na pytanie czy sa zdolni wygrywac z mocnymi ekipami III ligi czy nie. Jesli przegraja to szukajcie nowego trenera bo ten z tego co czytam z jego wypowiedzi to zwykly cwaniaczek. Duza piłka to nie futsal Panie trenerze. Podpowiadam powrot do futsalu w razie niepowodzenia w meczu ze Świtem a wlodarzom Olimpii refleksji dokad zmierza druzyna no i sam klub poki nie jest jeszcze za późno

Futsalista

Anuluj