UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wieża na 6 m, buhaaa, za 190 tyś, ambony Janusz stawia większe na polu. Ta wieża to coś na miarę elblaskich tężni.
Wieża na 6 m, buhaaa, za 190 tyś, ambony Janusz stawia większe na polu. Ta wieża to coś na miarę elblaskich tężni.