UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zwiększyła się liczba interwencji, wzrosły jej koszty, poziom skomplikowania i doszło ryzyko pogryzienia. Ale Pan mówi, że nie jemu oceniać, czy to dobry pomysł, żeby z psem chodzić po górach. I to tylko, jeśli chodzi o GOPR. A co z turystami? Dla nas też zwiększa się ryzyko pogryzienia, i włażenia w psie odchody. Posiadanie psa powinno wymagać zgody i drogiego szkolenia o zajmowaniu się nim.