UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto to wybudował taki blok totalnie nie pasujący do tego miejsca - kto dał na to pozwolenie ? Przy starej zabytkowej Poczcie takie coś? Kiedyś jechałem objazdem z Gdańska przez upadły PGR Cedry Wielkie... tam też są takie identyczne bloki. No ale tu na starówce takie coś ?