No i EC ma kolejne punkty... ale moglismy miec wiecej:), ale trzeba sie cieszys z tego co sie ma:D kako
No i EC ma kolejne punkty... ale moglismy miec wiecej:), ale trzeba sie cieszys z tego co sie ma:D