UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PO to są wybory żeby PO wyborcach obsadzać swoimi znajomymi POwymyslane departamenty i pełnomocnictwa. To że ulice dziurawe nie remontowane PO 60 lat to nie problem... - na to jeszcze musimy POczrkać.
PO to są wybory żeby PO wyborcach obsadzać swoimi znajomymi POwymyslane departamenty i pełnomocnictwa. To że ulice dziurawe nie remontowane PO 60 lat to nie problem... - na to jeszcze musimy POczrkać.