UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jegomość - Dlaczego Niemcy likwidują te cudowne fermy wiatrakowe i otwierają kopalnie węgla. Gdyby nie ulgi energia z wiatraków byłaby droższa niż z kopalin. Jak zlikwidować wiatraki po zakończeniu eksploatacji, pewnie trafia do Polski

bra

Anuluj