UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wow na zdjęciu, jakie wojownicze twarze, dalej w pisiorami walczą, ta cała polityka to dziadowski periodyk, piszący o niczym, spsiało się toto i towarzystwo tam pracujące, że hejjjjj


Anuluj