UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wow na zdjęciu, jakie wojownicze twarze, dalej w pisiorami walczą, ta cała polityka to dziadowski periodyk, piszący o niczym, spsiało się toto i towarzystwo tam pracujące, że hejjjjj
wow na zdjęciu, jakie wojownicze twarze, dalej w pisiorami walczą, ta cała polityka to dziadowski periodyk, piszący o niczym, spsiało się toto i towarzystwo tam pracujące, że hejjjjj