UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czy Pan prezydent wraz z Dyrektorem Adamem Krauze zainteresuje się podwórkami na jakich dzieci mają co są do pana zgłaszane porobione parkingi a dzieci się przy śmietnikach Panie prezydencie wstyd. a Dyrektor powinien zmienić zawód i iść na księdza
Porażka