UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jakie miasto taki redaktor-:)))) Ogolnie to sie przychyle pisanie o starym burdlu z nostalgia nie jest w najwyzszym tonie:)))

potelik kochammmm

Anuluj