UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kobitki poszły już na zasłużoną emeryturę no bo ileż to można pracować.... a praca ciężka bo trzy zmianowa.
Kobitki poszły już na zasłużoną emeryturę no bo ileż to można pracować.... a praca ciężka bo trzy zmianowa.