UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zdejmij unijne podatki, daniny, akcyzy z węgla, wywal kolesi królika i nic nie będziesz musiał dopłacać a prąd będzie połowę tańszy. Jak chodziłeś do szkoły to bez problemu sam to wyliczysz.
Lajek
zdejmij unijne podatki, daniny, akcyzy z węgla, wywal kolesi królika i nic nie będziesz musiał dopłacać a prąd będzie połowę tańszy. Jak chodziłeś do szkoły to bez problemu sam to wyliczysz.
Lajek