UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zdejmij unijne podatki, daniny, akcyzy z węgla, wywal kolesi królika i nic nie będziesz musiał dopłacać a prąd będzie połowę tańszy. Jak chodziłeś do szkoły to bez problemu sam to wyliczysz.

Lajek

Anuluj