UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mój kuzyn mieszka na wsi koło Pasłęka. też był wrogiem wiatraków, Powiedzieli mu ile dostanie kasy za pozwolenie na postawienie jednego na swoim polu. Teraz u niego na polu stoją 3 wiatraki a reszta mieszkańców wsi nu zazdrości. Nic mu nie hałasuje i nic mu nie przeszkadza. Krowy dają mleko a kury się niosą. Niestety na ciemnotę ludzką nie ma lekarstwa.
ksamol