UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Witam serdecznie co za kraj wiatraki źle atom zobaczycie im bliżej będzie też będzie źle zobaczycie co by było gdyby durny Duda ( ten z ZOMO) mial udziały w wiatrakach a tak dla wszystkich mądrych jesteśmy krajem gdzie wszystko na nie w szkole nie bo czarnym biskupom się nie podoba nie pomagać nikim bo Braun nie chce a ten nasz prezydent suteren to cudak o Wałęsie chce mówić wszystko a jak o nim się mówi że był na ty z kibolami zahahmecił mieszkanie to źle czekam na powrót komuny niech żyje Gomułka i gierek

Może ktos

Anuluj