UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do czasu kiedy bloki atomowe je zastąpią mądralo. Nikt nie stawia wiatraka ponad wszystko. To proste jak drut. Wiatr wieje energia powstaje. Technologia ta jak każda inna się rozwija. Magazyny energii, wydajność turbin etc. Może cofniemy się do epoki Łysek z pokładu Idy. Węgiel na plecy i hej na wyrobek.