UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ireneusz Kulka - prezes korporacji EDP która ma stawiać te wiatraki powiedział: "Polacy płacą za mało za prąd. Jeśli OZE w Polsce ma się rozwijać, musimy płacić więcej". Także ten teges, ręka do góry kto uważa, że jak nastawiamy sobie wiatraków to będziemy mieć tańszy prąd.


Anuluj