UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy obecnie ktokolwiek ma jeszcze wątpliwości, że te wiatraki to jeden wielki pic na wodę i kolejny sposób na dojenie kasy? Ktoś myśli, że to ekologiczne źródło energii? Przecież na postawienie takiego jednego wiatraka zużywa się tyle surowców, materiałów, betonu, stali oraz tyle energii - prądu pochodzącego z węgla, że taki wiatrak przez całą swoją żywotność nie wyprodukuje tyle energii, żeby nawet zwrócił się "koszt" jego wyprodukowania. O negatywnych skutkach mieszkania, pracowania, hodowli, chowu i życia zwierząt w pobliżu takich wiatraków to już nawet nie wspomnę.


Anuluj