UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak tęsknię za węglem jestem z ciemnogrodu mieszkam w mieście nigdy nie przeszkadzał mi dym i zapach z komina, więc tak wolałbym palić węglem niż mieć wiatrak pod oknem. No chyba że otworzymy fabryki będziemy produkować wiatraki, będziemy je stawiać i z nich korzystać, a zapomniałem gdzie produkować jak rudy wszystko sprzedał


Anuluj