UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie budujmy elektrowni jądrowych bo TAKIE niebezpieczne. Mówią nawiedzeńcy nie wiedzący, że w pobliżu mamy 8 (osiem) aktywnych działających elektrowni atomowych. Dalej bądźmy zacofani. WSTYD
Netkot
Nie budujmy elektrowni jądrowych bo TAKIE niebezpieczne. Mówią nawiedzeńcy nie wiedzący, że w pobliżu mamy 8 (osiem) aktywnych działających elektrowni atomowych. Dalej bądźmy zacofani. WSTYD
Netkot