UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie budujmy elektrowni jądrowych bo TAKIE niebezpieczne. Mówią nawiedzeńcy nie wiedzący, że w pobliżu mamy 8 (osiem) aktywnych działających elektrowni atomowych. Dalej bądźmy zacofani. WSTYD

Netkot

Anuluj