UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Precz z wiatrakami - Bzdury opowiadasz. Niemcy trzymają bloki węglowe w rezerwie i uruchamiają je jedynie w celach wyrównania bilansu energetycznego albo w przypadku awarii innych zasobów energetycznych. Niemcy nie eksploatują w formule ciągłej bloków węglowych, to co się w Polsce mówi to jak większość na temat Niemiec to kłamstwo! Nasze elektrownie węglowe to technologia z lat 70tych! Wydobycie węgla w Polsce jest najdroższe w Wuropie i nikomu się nie opłaca za wyjątkiem górników, którzy wyciągają wciąż ręce po więcej!
Najdroższy prąd w Europie